Zahire ve Gübre Takip Sistemi

Senior / Zahirecilik yazılımı ile ekimden hasata tüm süreçlerinizi kontrol altına tutun.
Zahire yazılımı, malzeme kartı
Zahire yazılımı, malzeme kartı
  • Gübreden zirai ilaçlara, tohumluk ürünlerden mahsüle, silajlı kalemlerden yem gurubuna, tüm ürünlerinizi ve stok envanterinizi anında gözlemleyebilir; altürün-anaürün bağlantısıyla, dökme ürünlerden yemlik, tohumluk üretme ve sarfiyat işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilrsiniz.

  • Kurumsal müşterilerinizle veya çiftçilerle yaptığınız tüm işlemleri kayıt altına alıp, borç/alacak bakiyenizi, tahsilat ve ödeme hareketlerinizi, kasa ve banka hesaplarınızı anında takip edebilrsiniz.

  • Ekim zamanı 1'e 2 tohumluk karşılığı mahsül sözleşmelerinizi kayıt altına alıp, basılı sözleşme senetlerinizi hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz. Hasat zamanı kimden, hangi üründen ne miktarda almanız gerektiğini kolayca öğrenebilrsiniz.

  • Harman Vadeli satışlarınızı kontrol altına alıp; her çiftçi için, ekimden hasata kadar tüm gübre, ilaç, yem, tohumluk satışlarınızı, ödenen kaporaları, alınan tahsilatları anında izleyebilir; harman zamanında tek tuşla borç/alacak durumunu görebilrsiniz. Satış sözleşmesini resmi bir evrak ve senet olarak yazdırabilirsiniz.

Zahire yazılımı, 1'e 2 sözleşme ekranı
Zahire yazılımı, 1'e 2 sözleşme ekranı
  • Müşteri veya çiftçi siparişlerini, teslimat durumlarını varsa bekleyen bakiyeleri anında görüp, eksik stok kalemleri için hızlı ve doğru bir temin / teslim planlaması yapabilirsiniz.

  • Kantar noktasında, tüm tartımlarınızı hızlı bir şekilde kayıt altına alıp, tartım saatinden, tartım kalemlerine varsa yapılan ödeme tahsilat işlemlerinde kadar her detayı merkezden izleyebilirsiniz.

  • Toplu teslimat amacıyla nakliye sürecinizi, teslim edilecek siparişlerin ağırlğı ile araçlarınızın kapasite tonajını anında kıyaslayıp en doğru en hızlı güzargah ve köy servisi planlaması yapabilirsiniz.

  • Tahsilatlarınızda üretici kart veya diğer kredi kartları için vade farkı tanımlayabilir, sipariş ve satış fişlerinizi farklı kart ve vadelere göre kolayca yeniden hesaplatabilir ve kaydedebilirsiniz.

Zahire yazılımı, Ana Menü
Zahire yazılımı, AnaMenü
Zahire yazılımı, Müstahsil Fatura ekranı
Zahire yazılımı, Müstahsil Fatura ekranı
Zahire yazılımı, Köy servisi tanımlama ekranı
Zahire yazılımı, Köy servisi tanımlama ekranı