Logo Tiger Plus

TIGER PLUS
Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo’dan geleceğin liderlerine özel !

Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri Logo’dan işletmeleri liderliğe taşıyan, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP Yazılımı: TIGER PLUS

İşletmeleri Liderliğe Taşıyan Güç :
TIGER PLUS!

TIGER PLUS, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor. TIGER PLUS zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır

Logo Tiger Plus Görsel - 1

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ !

TIGER PLUS;

  • İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
  • İşletme ile tam uyum sağlayan,
  • İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
  • Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajınız
Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda TIGER PLUS,

  • Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
  • Maliyetlerinizi kontrol altına alarak işletmenizi rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

Açık ve Esnek Mimari
İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile TIGER PLUS, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.

BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü
Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER PLUS, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

Yaygın Erişilebilirlik
En yaygın uygulama çözümlerini sunan Logo, yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği ülkelerde TIGER PLUS kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.

Uluslararası Arenada Desteğiniz
TIGER PLUS, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır

Logo Tiger Plus Görsel - 2

        Uluslararası Arenada Desteğiniz

Size Özel Çözümler ile
Daha Yalın ve Hızlı Süreçler

                Yaygın Erişilebilirlik

Rekabet Avantajınız

Size Özel Çözümler ile
Daha Yalın ve Hızlı Süreçler

Logo Tiger Plus Görsel - 3

İşinizi bir bakışta analiz edin,
fırsatları kaçırmayın!

“Yönetici Konsolu” sunduğu özet bilgiler ile tepki ve karar sürecinizi kısaltır. İhtiyaçlarınıza göre özelleştireceğiniz göstergeler ile şirketinizin anlık durumunu takip edebilirsiniz. Örneğin; en çok satış yaptığınız ürün ve müşterileri izler, stok ve alacak devir hızını takip eder, kasa ve banka durumunu kontrol edebilirsiniz. Yönetici Konsolu ile kesin bilgiyi sürekli izleyerek riskleri minimize edip kontrol altına alabilirsiniz.

Size özel ekranlar ile hayatınız kolaylaşacak!
Arayüz uyarlama özellikleri sayesinde iş yapış tarzınıza uyum sağlayan, kullanıcı bazında işletmenize özel ekranları programlama dili bilmeden kolayca tasarlayabilirsiniz. Kartlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde arama yapabilirsiniz. TIGER PLUS’da her kullanıcıya farklı temalar ile zevkli ERP ekranları sunulurken, sihirbazlar yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapılabilmektedir. Otomatik kayıt ekleme özelliği ise, sık yapılan işlemlerde hızınıza hız katacaktır. Örneğin; gün içerisinde yüzlerce fatura kesen bir kullanıcı, farklı ekranlar arasında dolaşmadan, tek pencerede tüm işlemleri yapabilir.

Logo Tiger Plus Broşürünü indir.
Tiger Plus
Broşürü İndir.

Projelerinizi yakından takip ederek verimliliğinizi artırın!
“Proje Takibi” ile teklif aşamasından başlayarak, proje kapsamında oluşan tüm işlem ve maliyetlerinizi bir plan dahilinde kolayca izleyebilirsiniz. Detaylı analizler projede size tam kontrol sağlayacaktır.