Logo Go Plus

Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo’dan
hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması

Dünyanın 43’den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye’de 170 bin firmada 1 milyon 300 binin üzerinde kullanıcı ile ‘Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri’ Logo’dan Türkiye koşullarına en uygun iş uygulaması: GO PLUS


GO PLUS’IN EN’LERİ HİZMETİNİZDE

EN KOLAY
Sihirbazlar : Bırakın sizi onlar yönlendirsin!

Kurulum Sihirbazı ile firma, dönem, ambar, kullanıcı ve terminal tanımlarınızı, seçeceğiniz kurulum adımı ile başlayarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Kart Oluşturma Sihirbazı ile malzemelerinizi, müşteri ve tedarikçi kayıtlarınızı istediğiniz özelliklere uygun olarak oluşturabilirsiniz. Sihirbaz, size malzeme ve cari hesap için girmeniz gereken temel bilgileri adım adım göstererek hata yapmanızı engeller.

Logo Go Plus Görsel

EN PRATİK
Alternatifli Ana Menü
GO PLUS’ın yepyeni ana menüsünden tüm fonksiyonlara erişim, tek ekrandan ve çok kolay. Alternatifli erişim ağaçlarından dilediğinizle çalışabilirsiniz.

Yönetici Konsolu
GO PLUS’ın Yönetici Konsolu, firmanız ile ilgili genel durumu ekranınıza getiriyor. Kasanızda ne kadar paranız var? Ne kadar ödeme yapacaksınız? En çok sattığınız ürünler neler? En çok kime satış yaptınız? Artık Yönetici Konsolu sayesinde, rapor almadan da tüm bu bilgileri görebilirsiniz.

Farklı Tema Kullanımı
Her gün aynı ekranlarda çalışmaktan sıkıldınız mı? GO PLUS içindeki temalardan biri ile görünümünü hemen değiştirebilirsiniz.


EN HIZLI
GO PLUS ile işlemler çok hızlı !
Kart ve Fiş Listelerinden İşlem Kaydetme ve Raporlama
GO PLUS size kart ve fiş listelerinden işlem yapma imkanı tanıyor. Bu sayede; müşteri listesi üzerinden doğrudan ilgili kaydın üstüne gelip o müşteriye fatura kesebilir ya da tahsilat yapabilirsiniz. GO PLUS ile, cari hesap ve malzeme listeleri üzerinden, raporlara ulaşım olanağı bularak tek ekranda birçok işlemi yapabilirsiniz.

Logo Go Plus Broşürünü indir.
Logo Go Plus
Broşürü İndir.

Alış Faturasından Satış Faturası Oluşturma
Satın alma yaptıktan sonra ve gelen faturayı doğrudan o müşteriye faturalamanız gerektiğinde GO PLUS işinizi kolaylaştırır ve size alım faturanız üzerinden satış faturası oluşturma olanağı tanır

Sık Kullanılan Kayıtlar ile Hızlı ve Hatasız Veri Girişi
Sürekli aynı işlemleri tekrar tekrar yapmayın. GO PLUS ile sık kullandığınız kayıtları bir şablon şeklinde saklayabilirsiniz. Örneğin; sürekli kestiğiniz bir faturayı bu şablonları kullanarak kısa zamanda ve hatasız şekilde kaydedebilirsiniz.

Otomatik Kayıt Ekleme
Seri çalışmak ve bir sürü faturayı aynı anda kesmek istiyorsunuz. GO PLUS ekleyeceğiniz yeni faturayı otomatik olarak getirir.

Arayüz Uyarlama
Herhangi bir programlama dili bilmeden, iş yapış şeklinize uyum sağlayan ekranları GO PLUS ile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Kartlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde arama yapabilirsiniz.

O Size Uyum Sağlar
Liste ve fişlerde kolon gizle/göster seçeneği ile sadece kullanmak istediğiniz kolonları seçip GO PLUS’ı ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz.


Logo Go Plus Görsel 2

EN UYUMLU
MS Windows ile tam uyumlu GO PLUS;

  • Aldığınız raporları doğrudan ilgili kişiye e-posta ile göndermenize
  • Multi tasking özelliği ile aynı anda birden fazla işi yapabilmenize
  • MS tabanlı ağlar üzerinde sorunsuz çalışmanıza
  • Grafik kullanıcı arayüzü ile hızlı ve kolay kullanımınıza imkan sağlar

İlişkisel Veri Tabanı ve Tümleşik Yapı
GO PLUS, MS SQL ilişkisel veri tabanı sayesinde, verilerin güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. GO PLUS ile güvenle çalışabilirsiniz.

MS Excel ile Veri Alışverişi
GO PLUS size MS Excel ile veri alışverişi yapma imkanı sağlar. Örneğin; tedarikçiniz fiyat listesini MS Excel’de mi gönderiyor? Siz de MS Excel’den GO PLUS’a kolayca aktarabilirsiniz.