Bitki Koruma Ürünleri   Takip Sistemi
    En Kolay,
    En Pratik,
    En Hızlı,
    En Uyumlu.
    Logo'nun EN'leri hizmetinizde.
  Depo Yönetim Sistemi
    Malkabul'den, Sevkiyat'a kadar
    Tüm süreçlerinizi yönetmek için.
  Bar-Online Mobil Satış Sistemi
    Satışlarınızı kontrol altına almanın
    ve izlemenin en kolay yolu
  Mobil ve Web Çözümlerimiz
    İşinizi yönetmek için,
    Deneyimimize güvenin.
  Referanslarımız
  Üretim İzleme Çözümlerimiz
    Üretim verilerinin anlık toplanması,
    Ürün etiketleme sistemleri,
    İş süreçlerinin takibi,
    Verimlilik takibi,
    İzlenebilirlik.
  Özel Yazılım Geliştirme
    En son teknolojiler ile geliştirilen yazılımlarımızla;
    İşinizi yönetmek için, deneyimimize güvenin.
responsive carousel
Gerçekleşen Projelerimiz
Artema, talaşlı imalat yapan ve armatür üreten, sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biridir. Artema, bünyesinde oluşturulan bir proje grubu ile SAP MRP yazılımına geçiş ile birlikte, bu sistemin ayrılmaz bir parçası olarak düşünülen ve atelyelerden MSSQL ve SAP'a on-line veri akışını sağlayacak barkod sisteminin de kavramsal tasarım çalışmaları ... Devamı için tıklayınız.
Saray halı'nın Develi / Kayseri'de kurulu bulunan halı üretim tesislerinde kullanılan üretim ve sevkiyat izleme sistemimiz şu şekilde çalışmaktadır. Burada, Dokuma tezgahlarında dokunan halı, sırasıyla kesim, apre, kalite kontrol, ambalaj, depo ve sevkiyat istasyonlarından geçerek kullanıcıya ulaşmaktadır. Kullanılmakta olan ... Devamı için tıklayınız.
Gübreden zirai ilaçlara, tohumluk ürünlerden mahsüle, silajlı kalemlerden yem gurubuna, tüm ürünlerinizi ve stok envanterinizi anında gözlemleyebilir; altürün-anaürün bağlantısıyla, dökme ürünlerden yemlik, tohumluk üretme ve sarfiyat işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilrsiniz. Devamı için tıklayınız.
Çözümlerimiz
LOGO çözümleri yurt içinde ve dışında birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür. Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünleri ile ilgili hizmetler o ülkelerdeki tam yetkili iş ortakları tarafından verilmektedir. Küresel bir marka olma hedefiyle çalışmalarını yürüten LOGO, ... Devamı için tıklayınız.
Bar Online Mobil Satış Sistemi. Satışlarınızı kontrol altına almanın ve izlemenin en kolay yolu Bar-Online
Mobil Satış ve Stok Takip


Bar-Online Mobil Satış, Stok Takip Sistemimiz, Mobil el bilgisayarları üzerinde çalışan; satış irsaliyesi, satış faturası, alış irsaliyesi, alış faturası, Sipariş, depolar arası transfer, sayım vb seçenekleri bünyesinde barındıran mobil satış ve stok takip sistemi'dir. Gerek GSM şebekeleri üzerinden ve gerekse Wi-Fi ... Devamı için tıklayınız.
Referanslarımız
amazon
android
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly
bitly